Деякі з депутатів Луцької міської ради не підтримали проект рішення, який дозволить наповнити бюджет міста. До цього списку, зокрема, потрапили обранці від фракції "Самопоміч" та депутат БПП "Солідарність" Андрій Покровський.

Читайте також: "Свідомий" депутат Луцькради нахабно збрехав містянам у прямому ефірі

Про це розповів радник міського голови Ігор Поліщук, пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, міськрада надала дозвіл комунальному підприємству "Луцькі ринки" на поділ земельної ділянки, яка надана в постійне користування на вулиці Карпенка-Карого, 1 для обслуговування ринку "Завокзальний", адже на ділянці є об’єкти нерухомого майна Волинської облспоживспілки, податки за яке платило комунальне підприємство.

Зокрема, утрималися від голосування за поділ земельної ділянки на ринку "Завокзальний" представники "Самопомочі" Юлія Вусенко, Алла Надточій, Тарас Шляхтич, не голосували депутат від БПП "Солідарність" Андрій Покровський та представник "Самопомочі" Микола Собуцький.

 

Зі слів Ігоря Поліщука, 25 липня на засіданні сесії в руках депутата Юлії Вусенко з’явилася дуже дивна ухвала з суду, що відбувся сьогодні о 9 годині. У цій ухвалі йдеться про те, що міській раді забороняється вчинювати заходи щодо відчуження, поділу земельної ділянки тощо. Проте цей документ, зі слів Поліщука, немає до міськради ніякого відношення, оскільки земельна ділянка є в постійному користуванні "Луцьких ринків", і це постійне користування зареєстроване.

"Вусенко активно виступала проти голосування за це питання, щоб КП "Луцькі ринки" і далі сплачувало податок за землю замість облспоживспілки, і таким чином розтрачалися кошти міського бюджету. Чому ця ухвала не з’явилася в загальному відділі, у канцелярії, а одразу в руках Вусенко, яка захищає інтереси облспоживспілки?" – дивується радник міського голови.

Він наголосив, що, судячи з тієї поведінки, яку обраниця громади демонструвала на сьогоднішній сесії, та з тих результатів голосування, ані Вусенко, ані фракція "Самопомочі", ані депутат Андрій Покровський не бажають, щоб міський бюджет зекономив гроші.

Читайте також: "Свідомий" депутат провально попіарився на проблемах Луцька

"На "Завокзальному" є приміщення, яке належить облспоживспілці, і під ним також є земельна ділянка. Оскільки земельна ділянка не поділена, то КП "Луцькі ринки" платить податки за усю територію. Ми винесли на сесію проект рішення про поділ земельної ділянки, аби відвести одну з них облспоживспілці під приміщенням, щоб вона за неї платила кошти. А за всю іншу земельну ділянку, де немає об’єктів нерухомості, буде платити комунальне підприємство",– розповів Ігор Поліщук.

Та додав: "Ми будемо далі працювати, наповнювати бюджет і розвивати комунальне підприємство. Сьогоднішня сесія чітко показала, хто за міський бюджет і розвиток "Луцьких ринків, а хто за те, щоб облспоживспілка і далі набивала свої кишені".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter