Останніми днями в Україні спостерігається по-справжньому тепла погода. Особливо з урахуванням того факту, що на календарі поки тільки квітень, а порівняно недавно в багатьох регіонах ще лежав сніг.

Читайте також: Яка погода очікує українців 14-15 квітня

Проте синоптики обіцяють збереження тенденції до поступового зростання денних температур, хоча в окремих областях варто очікувати дощі з деяким похолоданням, передає Народна правда.

Так, 15 квітня дощі очікуються на півночі країни: в Житомирській, Київській, Чернігівській і Сумській областях. При цьому температура продовжить рости на один-два градуси. Найбільш тепло буде в Західній Україні – до +23 градусів, а на півдні країни трохи похолодає – до +16…+19 вище нуля.

У понеділок, 16 квітня, дощі прийдуть в Харківську, Луганську та Донецьку області. А в інших областях опади не очікуються. Температура повітря збережеться.

У вівторок, 17 квітня, дощі пройдуть в Західній Україні, в Тернопільській та Івано-Франківській областях очікуються грози. Температура повітря в західних регіонах +20…+24, у центральних +18…+21 градус, в північних і східних – +17…+20, у південних – від +16 до +21 градуса.

У середу, 18 квітня, в західній Україні і в Криму прогнозується сонячна погода, а в центральній частині країни, в Миколаївській, Херсонській, Одеській областях – очікуються грози. Дощі пройдуть на півночі і сході України. Практично скрізь дещо похолодає. На заході країни вдень +15…+18 градусів, в центрі, північних та східних областях +14…+16 градусів, на півдні – +14…+18.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter