Шестирічний Бріджер Уокер з американського штату Вайомінг затулив молодшу сестру від нападу собаки. В результаті дитині довелося накласти 90 швів, повідомляє в Instagram родичка хлопчика Ніккі Уокер.

Читайте також: Маленький герой: на Волині другокласник врятував чоловіка зі смертельної пастки

Як повідомляє жінка, 9 липня під час прогулянки Бріджер побачив собаку, яка бігла на його сестру. Він перегородив шлях агресивної тварини: собака вчепилася йому в щоку. 

Після того як пес кілька разів вкусив хлопчика за голову, Бріджер схопив сестру за руку і втік. "Якщо комусь і треба було померти, я подумав, що це повинен бути я", – згадує Ніккі слова Бріджера.

Поранення були настільки серйозними, що лікарям довелося накласти на ліву сторону обличчя близько 90 швів. 

"Зараз він відпочиває вдома. У відмінному настрої, може посміхатися, але поки не широко", – написала тітка Бріджера.

Родичі дитини підкреслюють, що господарі собаки поставилися до ситуації "з усією необхідною увагою і підтримкою".

Тітка поділилася тим, що Бріджер – фанат "Месників". Це привернуло увагу одного з головних героїв супергеройської саги – Кріса Еванса, який виконує роль Капітана Америки. Він записав відеозвернення, в якому зазначає сміливість і відвагу дитини. Сім'я зазначає, що до хлопчика також зверталися зі словами подяки і похвали інші зірки: Енн Хетеуей, Марк Руффало, Том Холланд, Хью Джекман, брати Руссо і Роббі Амель.

Читайте також: Ризикуючи власним життям, жінка врятувала пса з океану (відео)

За такий вчинок Всесвітня боксерська організація (WBC) визнала його почесним чемпіоном.

"Ми нагородили шестирічного Бріджера Уокера званням почесного чемпіона WBC за його сміливі дії, які відображають найкращі людські якості. Бріджер, ти герой!" – йдеться в офіційному Twitter-акаунті WBC.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook