Курс долара в Україні 2020 веде себе досить спокійно останнім часом. Щоб прояснити, що чекає українців на наступному тижні, Олег Пендзин, Андрій Шевчишин і Олександр Охріменко поділилися своїми прогнозами.

Читайте також: До кінця року 45 – озвучено тривожний прогноз для курсу долара в Україні

"Нинішній тиждень був таким же нудним, як і попередній, нічого за великим рахунком не змінилося − долар нікому не потрібен, крім нерезидентів", − розповів Олег Пендзін виданню "Сьогодні".

Андрій Шевчішин підтвердив, що попит на валюту з боку покупців, як і раніше, залишається низьким. У свою чергу Олександр Охріменко звернув увагу на те, що на міжбанківський ринок на цьому тижні почали виходити за валютою автоімпортери.

"Поки вони купують небагато, в межах декількох мільйонів доларів, але це вже оживляє ринок. Якщо автоімпортери продовжать купувати валюту, плюс до них приєднаються інші постачальники закордонних товарів, то не виключаю, що на початку липня тренд хитнеться у бік девальвації гривні до 27 грн/долара", − прокоментував Охріменко.

Експерти прогнозують стабільність курсу на наступному тижні. "Коридор 26,5−27 грн/долар збережеться. Цьому сприяють дії Нацбанку, що не допускає помірної девальвації гривні, при якій економіка могла б відновлюватися швидше", − зазначив Олег Пендзін.

Читайте також: Курс долара в Україні готується до розвороту: несподіваний прогноз

Підходящий період для купівлі готівкової валюти зберігається з 29 червня по 5 липня. А ось продавати валютні заначки експерти не рекомендують. Дані дії будуть логічні лише в тому разі, якщо не вистачає гривні для оплати будь−яких товарів або послуг.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook