На Волині під час локдауну правоохоронці виявляли порушення щодо дотримання карантинних обмежень. Про це інформує поліція Волині.

Читайте також: Де на Волині виявили найбільше нових хворих на коронавірус (статистика по районах)

За період із 8 по 24 січня поліцейські провели понад тисячу відпрацювань щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень. Перевірили понад п’ять тисяч закладів (магазинів, кафе, ресторанів тощо).

У результаті перевірок правоохоронці виявили понад пів тисячі порушень: склали 16 протоколів за  ч.1 ст.44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами) та винесли 530  постанов за  ч.2 ст.44-3 (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook