Обдурені заробітчани на кордоні та сотні євро за місце в автобусі: на україно-польському кордоні зібралися десятки людей, які хочуть виїхати на роботу в іншу країну. Приїжджаючи до митниці, люди сидять по дві-три доби чекаючи транспорт. А ті, хто повертаються, викладають шалені кошти, аби дістатися додому.

Читайте також: На Волині зменшили кількість карантинних постів

Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

В Україні уже більше місяця триває карантин, однак є люди, які сподіваються потрапити на роботу за кордон. Євгеній приїхав до контрольно-пропускного пункту із Черкаської області. Їде на роботу в Гданськ. Розповідає, що знайшов оголошення в інтернеті про перевезення. Коштувало таке задоволення немало. Лише по Україні проїзд йому обійшовся в півтори тисячі гривень. Далі, каже чоловік, його мав підібрати автомобіль та перевезти через кордон. Однак, цього не сталося.

Деякі люди залишаються тут на два-три дні в очікуванні транспорту. Далі повертаються додому. І таких, як Євгеній, тут вистачає. Усі із різних регіонів України: також знайшли оголошення в інтернеті. Зараз що робити не знають. Людям обіцяли, що на кордоні буде безліч перевізників, які доставлять за кордон, проте тут – пусто.

Читайте також: В МЗС пояснили, як Україна відкриватиме кордони

У всіх, хто повертається з-за кордону, обов’язково беруть кров на аналіз. В автобусі, який довіз їх до кордону, ніяких засобів дезінфекції не було. Багато людей без масок, листи про обов’язкову обсервацію ніхто не пропонував.

Люди, які приїхали з-за кордону, кажуть, що ціни на перевезення зросли вдвічі, а то й більше.

Подекуди ціни, аби просто перетнути кордон, сягають 2,5 тисячі гривень. Самі перевізники не дуже були раді пресі. Не на камеру розповідають, що у всьому винна влада, яка загнала людей у таке становище. Ціни, кажуть, формують відповідно до кілометражу. Люди змушені викладати шалені кошти, аби дістатися додому, інші ж сидять під кордоном в очікуванні транспорту.

Читайте також: На Волині кладовища закриють до 12 травня

Детальніше у сюжеті:

Нагадаємо, за даними Волинського обласного лабораторного центру, станом на 10.00 25 квітня в області зареєстровано 212 випадків COVID-19, які підтверджені лабораторно методом ПЛР.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook