На жаль і через п’ять років по завершенню боїв за Донецький міжнародний аеропорт імені Прокоф’єва залишається невідомою доля щонайменше 4-ох наших військових, про яких повідомив керівник волонтерської місії "Евакуація 200" Павло Нетьосов, – пише український міліративний портал.

Читайте також: Вони вистояли – не витримав бетон: в Україні вшановують пам'ять "кіборгів"

Зокрема, у серед них і волинянин Ковальов Юрій Анатолійович. Крім того у розшуку ще знаходяться старший солдат Бондар Олександр Володимирович (м. Львів), солдати Кравчук Олександр Михайлович (Рівненська область Млинівський район село Аршичин) та Степанишин Валерій Віталійович.

Всі бійці були військовослужбовцями 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Ковальов Юрій Анатолійович народився у селі Криничне Маневицького району у 1992 році.

Юрій Ковальов зник 19 січня 2015 року. 18 січня зранку він виходив на зв’язок, потім зв’язок з ним зник. Юрій Ковальов служив у 80-ій аеромобільній бригаді, 7 роті, 3 взводі. Востаннє телефонував з Донецького аеропорту.

Його брат Андрій каже, що після зникнення приблизно через 4 місяці хтось дзвонив до його батька, назвався Юрою і сказав, що він живий.

Читайте також: У Луцьку 24-річний атовець наклав на себе руки (фото)

"Дзвінок запілінгували з Ростовської області, село Ленінське, десь біля Глухова. Але жодних пошуків далі не проводили, бо тоді були обстріли якраз. І ось нещодавно мама дзвонила в СБУ, там сказали, що так, в них є така інформація, але пошуками не займаються. Шукають тих, про кого більш-менш шось точно відомо", – розповідає брат зниклого.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook