Виключений з фракції "Слуга народу" нардеп Антон Поляков оприлюднив аудіо, де, за його словами, записана розмова "слуг народу", зокрема нардепа Юрія Корявченкова (Юзика) з керівником місцевої поліції Кривого Рогу.

Читайте також: Полякова виключили із фракції "Слуга народу"

Аудіо Поляков опублікував в своєму телеграм-каналі.

Зустріч відбулася в ресторані "Околиця" Кривого Рогу 25 вересня 2019 року. Депутати і поліцейський обговорювали там призначення начальника поліції в рідному місті Зеленського.

Як повідомив Антон Поляков, на зустрічі були присутні: Коряченков Юрій (ЮЗІК), Захарченко Володимир, Неклюдов Владлен, Кісель Юрій, Криворучкіна Олена, Медяник В'ячеслав. 

Судячи з запису, учасники розмови обговорюють, як встановлювати владу в регіоні (віднімати її у теперішніх "господарів" регіону).

Читайте також: "Думай, що ти робиш, інакше ми тебе розмажемо": нардепка, яку виключили зі "Слуги народу" заявила про погрози від Арахамії (відео)

"Зверніть увагу, що в розмові бере участь нардеп В’ячеслав Медяник, який був пійманий журналістами, коли під час пленарного засідання парламенту, в листуванні з підприємцем з Дніпра обіцяв щось "порішати" з прокурорами по цукру", – так прокоментував аудіозапис Ігор Мосійчук.

Народні обранці зустрічалися з очільником Нацполіції Кривого Рога, розмовляючи про корупційні впливи вказаних нардепів на правоохоронні органи (ДБР, прокуратура, Нацполіція) цього регіону.

Від поліцейських був присутній очільник Дніпропетровської поліції Володимир Огурченко і претендент на посаду головного поліцейського Кривого Рогу – Сергій Лукашов (за станом на сьогодні він очолює криворізьку нацполіцію)

Читайте також: Посміхався і махав руками: Тищенко шокував неадекватною поведінкою на партійному з'їзді

"Ну що друзі, ось мені і прислали фрагмент розмови "наших" доблесних "слуг" з керівником місцевої поліції Кривого Рогу. Буду піднімати ці питання перед Президентом і правоохоронними органами. Вважаю, потрібно розібратися в тому, хто взагалі їх уповноважив проводити такі "переговори". Робимо ставки, як швидко їх виключать з фракції, якщо звичайно виключать", – коментує це аудіо Поляков.

Послухати розмову можна ТУТ.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook