Уряд продовжує послідовну політику щодо забезпечення рівності статей в Україні. У Міністерстві економіки розроблено проєкт Національної стратегії щодо зменшення гендерного розриву в оплаті праці на період до 2023 року, а також проєкт Плану заходів щодо її реалізації.

Читайте також: В Україні введуть дві пенсії, але кардинально змінять правила

Про це повідомляє прес-служба міністерства. Тексти зазначених документів поки що не оприлюднені. У Мінекономіки інформують, що зараз вони готуються для передачі на узгодження всім зацікавленим центральним органам виконавчої влади, після чого будуть винесені на громадське обговорення.

За словами заступника міністра економіки Світлани Глущенко, гендерна дискримінація на ринку праці в Україні як і раніше залишається високою, наслідком чого є істотний розрив в оплаті праці чоловіків і жінок. За підсумками першого кварталу 2021 різниця в зарплатах становить 18% на користь чоловіків, що істотно вище, ніж в більшості країн Європейського Союзу. Таким чином, працюючі жінки в Україні отримують в середньому 82% від заробітної плати чоловіків.

Читайте також: 50 гривень у 2017 і сьогодні: що на ці гроші можна було купити

У Мінекономіки також інформують, що у 2020 році Україна приєдналася до двох провідних міжнародних ініціатив, головною метою яких є скорочення гендерного розриву в оплаті праці. Йдеться про «Партнерство Біарріц» і Міжнародну коаліцію за рівну оплату праці. У зв'язку з таким приєднанням Уряд взяв на себе зобов'язання з планомірного зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків за працю рівної цінності.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook