Як пише видання Європейська правда з посиланням на джерела в АП, Єлісєєв написав і вже подав заяву про відставку. Співрозмовник ресурсу висловив упевненість, що її задовольнить ще чинний український гарант Петро Порошенко.

Також представник АП зазначив, що зараз орган відкриває простір для нової команди. Відтак, можна припустити, що такий крок Єлісєєва власне і є пов’язаним зі вступом на посаду президента Володимира Зеленського, який змінить тут Петра Порошенка. Єлісєєв прийшов у Адміністрацію Президента в липні 2015 року за президенства Порошенка.

Журналісти намагаються з’ясувати, наскільки правдивою є вищезазначена інформація. Поки її нам в Адміністрації Президента ані підтвердили, ані спростували. Щоправда, сам Єлісєєв у ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що інформація про відставку відповідає дійсності. 

"16 травня, коли було оголошено дату інавгурації, я подав президенту прохання про відставку. У такий спосіб я хочу, як кажуть, очистити простір для нової команди. Це нормальна європейська практика. Ви знаєте, я – європеєць, багато років працював за кордоном – у Франції, у Нью-Йорку і в Бельгії 9 років. Я є прихильником європейської демократичної традиції", – зауважив він. 

За словами Єлісєєва, після того, як прийшла нова команда, в Адміністрації Президента не тримаються за крісла та за владу, натомість спокійно її передають і підготували всі досьє.

Читайте також: "Вірогідність розпуску Верховної Ради – 90%", – представник Уряду в парламенті

"Я навіть є готовим покласти на свій стіл пріоритети, над якими варто працювати для мого наступника, якого, на жаль, поки що не знаю. І я відходжу в бік і є готовим, зі свого боку, в міру моїх можливостей допомагати, радити тощо. Але нехай заходить нова команда, нехай зробить краще, ніж це було. Ми тільки будемо аплодувати", – додав він.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook