Президент Володимир Зеленський пообіцяв створити в Україні нове місто, аналог Монте-Карло і Лас-Вегаса на березі Чорного моря.

Читайте також: Озвучили "формулу Зеленського" зі звільнення Донбасу (відео)

Заяву про створення абсолютно нового міста Зеленський зробив на конференції Yes. Передбачається, що український Лас-Вегас виросте в Херсонській, Миколаївській або Одеській облястях, пише "Znaj. ua".

"Фішкою міста буде – "ігрова зона" і ще багато цікавих фішок можуть дати цьому місту. Розглядають варіант зробити там тимчасову зону вільної торгівлі", що дає колосальні інвестиції і зацікавленість бізнесу. Зараз команда Зеленського опрацьовує різні варіанти і пропозиції для великого бізнесу", – пишуть в телеграм-каналі "Легітимний".

За словами економіста Василя Невмержицького, у цієї ідеї є кілька великих плюсів.

  • В Україну зайдуть мільйонні інвестиції;

  • Якщо на території створять вільну економічну зону, легалізують ігрові автомати, казино і так далі – це привабить туристів із сусідніх країн і також принесе гроші в бюджет;

  • Проект створить купу робочих місць;

З мінусів Невмержицький виділив:

  • Одеса, Харків та Миколаїв можуть втратити туристів;

  • Великі інвестори і міжнародні компанії через окремі причини (недовіри, або відсутності знань) можуть проігнорувати місцеві трудові кадри, і залучити іноземних фахівців.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook