Керівник Рожищенського відділення поліції ГУНП у Волинській області Олександр Басалик прокоментував інцидент зі згвалтуванням 9-класниці.

Читайте також: На Волині школярка "відпочила" з 4-ма чоловіками у сауні, щоб видурити гроші?

Раніше повідомлялось, що у січні 2018 року неповнолітня Ірина К., яка вчиться у гімназії №4 міста Рожище, напросилась в компанію до 4-х чоловіків для проведення спільного часу у сауні. Згодом школярка написала заяву на одного з хлопців, який нібито згвалтував її того вечора. Чоловік (Павлощук П.) наразі перебуває у СІЗО.

Подейкують, що батьки дівчини вимагали у чоловіка гроші, аби не повідомляти про інтимну близькість з неповнолітньою. За даними джерел, неповнолітня не вперше стає жертвою насилля і вимагає гроші з чоловіків, яким загрожує позбавлення волі за статевий акт з нею.

"Дійсно заява була написана на раніше судимого чоловіка. Він вже відбував термін покарання у місцях позбавлення волі. Зараз є заява неповнолітньої, що її згвалтували. Порушене кримінальне провадження, проводиться досудове слідство. На час досудового слідства суд обрав запобіжний захід для підозрюваного – тримання під вартою.

Дівчина вимагала гроші у чоловіків, щоб не писати заяву? Ми такою інформацією не володіємо. Дівчина прийшла зранку додому вимазана, брудна. Батьки чи родичі  повідомили поліцію про даний інцидент, розпитали її про цю ситуацію. У нас немає інформації, щоб вона з мамою вимагала гроші. До цього часу у нас не було звернень, про те, що її раніше гвалтували.

У мене в практиці не було випадків, щоб неповнолітні дівчата навмисно зваблювали чоловіків, аби потім вимагати в них гроші за нерозголошення. Однак такі випадки дійно є по країні. Проте це не той випадок.

У нас немає інформації, що її раніше гвалтували, а потім вона забирала заяву", – сказав Олександр Басалик у коментарі Під прицілом.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter