У мережі з'явилося відео нападу футболістів збірної Росії Павла Мамаєва й Олександра Кокоріна на директора департаменту автомобільної промисловості і залізничного машинобудування Мінпромторгу Дениса Пака.

Читайте також: Легендарний луцький футболіст очолив клуб Прем'єр-ліги

• 0.07 – Кокорін б'є стільцем людину, що сидить біля виходу з кафе.

• 0.10 – молодший брат Кокоріна дає цій людині ляпаса

• 0.18 – Кокоріна відтягує чоловік із рюкзаком, очевидно, один із його друзів. Футболіст при цьому посміхається.

• 0.30 – на відео відбувається склеювання, й учасників конфлікту стає більше. На боці потерпілого з'являються ще двоє в костюмах.

• 0.42 – Мамаєв б'є чоловіка в костюмі, який у відповідь заламує йому руку.

Прес-служба ГУ МВС Росії по м.Москві повідомила, що "за результатами перевірки інформації за фактом конфлікту, що стався в одному з кафе м. Москви, порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 116 КК РФ "Побої". Як було встановлено співробітниками поліції, між громадянином і двома молодими людьми стався конфлікт, у результаті якого чоловікові завдали кілька ударів. Наразі організовано комплекс оперативно-розшукових заходів і слідчих дій, спрямованих на розкриття вказаного злочину. Розслідування кримінальної справи триває".

Читайте також: ФІФА хоче змінити трансферну систему у футболі

116-я стаття передбачає покарання від виправних робіт на строк до 360 годин до позбавлення волі на строк до двох років.

"Кокорін і Мамаєв знущалися з мого клієнта за національною ознакою. Образили його честь і гідність. А коли Денис Климентійович зробив їм зауваження, Кокорін взяв стілець і вдарив його по голові. Після цього налетіли інші – їх було чоловік десять. Зараз у мого клієнта струс мозку, забій лівої руки. Ми будемо домагатися перекваліфікації статті на "Хуліганство", – цитує sports.ru адвоката чиновника Геннадія Удуняна.

Стаття 213-та передбачає покарання від штрафу в розмірі 300-500 тисяч рублів до позбавлення волі строком до п'яти років.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter