Не варто думати, що сексуальними красунечок робить спідня білизна, правильна атмосфера та гарне тіло. Як показує практика – для чоловіків це геть не головне.

Читайте також: Топ-5 жіночих секс-фантазій, про які вона соромиться вам розповісти

Чоловіки назвали декілька ознак, що збуджують їх та змушують вважати жінку гарячою штучкою. Повір, деякі з цих пунктів сильно здивують тебе, пише Люкс ФМ.

1. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка багато спілкується з ним під час першої зустрічі.

Коли ти багато спілкуєшся з чоловіком та поводишся відкрито – він починає думати, що в тебе на нього серйозні плани, тому на підсвідомому рівні він вже хоче затягти тебе у ліжко! Достатньо просто проявити інтерес до нього.

2. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка обирає одяг, що підкреслює її принади.

Не дарма кажуть, що чоловіки "люблять очима". Для них дуже важливо те, як жінка себе презентує. Уважно слідкуй не тільки за своїм манікюром та зачіскою, а й правильно підбирай одяг, щоб виглядати в ньому у вигідному світлі. Але з вирізами краще не переборщувати!

3. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка носить кофточку без рукавів.

О так, оголені плечі та шия неабияк збуджують чоловіків. Врахуй це, коли обиратимеш одяг.

4. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка цікавиться його вподобаннями в сексі.

Мужчинчикам важливо не просто зайнятися сексом, а зробити це якісно. Вони хочуть, щоб всі отримали від процесу справжнє задоволення, а для цього необхідно знати про всі бажання партнера.

Читайте також: Зранку чи ввечері: коли краще займатись сексом

5. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка дивиться йому в очі.

Погляд може виразити набагато більше, ніж будь-які слова. Не бійся кидати на чоловіка хтивий погляд та промовляти до нього мовою тіла.

6. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка весь час притискається до нього та торкається його.

Мужчинчики люблять хитрих жіночок, які намагаються спокусити їх вербальними та невербальними способами. Присунься до нього, і він одразу зрозуміє, чого ти хочеш.

7. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка надсилає йому еротичні фото.

Еротичні фото – чудовий спосіб виразити своє бажання та показати, якою "поганою дівчинкою" ти можеш бути. Лише від одної думки про це можна не на жарт збудитися.

8. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка не боїться заявити про свою сексуальність.

Якщо ти скажеш йому, що голою виглядаєш ще більш привабливо, ніж в одязі – він точно ще декілька днів буде уявляти це в своїй голові, не випускаючи тебе зі своїх думок. Розігрій його фантазію!

9. Чоловік вважає сексуальною ту жінку, яка першою може поцілувати його.

Звичайно, цей трюк не завжди спрацьовує, адже потрібно чітко розуміти, коли чоловік хоче цього так само сильно, як й ти.

Повір, мужчинчики люблять ініціативних дівчат, які не бояться проявляти свої бажання та почуття. Головне – не бути надто нав’язливою.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook