Військова прокуратура Західного регіону займається розслідуванням справи про прослуховування рівненських поліцейських.

Читайте також: "Атошнік йо**ний!": покидьки на російських номерах побили ветерана АТО

Апаратура для прослуховування була знайдена в кабінеті пошукового відділу, який розслідує грабежі та розбої, пише РІВНЕ ВЕЧІРНЄ.

Як розповів начальник кримінальної поліції Сергій Волков, невідомий пристрій поліцейський випадково знайшов у розетці: "Працівник відділу побачив, що з розетки йде дим. Тому й вирішив подивитися, що там знаходиться. Більше коментувати нічого не можу, бо справу передали до військової прокуратури".

Як розповідають джерела видання, пристрій для прослуховування був умонтований в стіну. Хто і для чого прослуховував поліцію, поки невідомо. Але є припущення, що це робили з метою того, щоб дізнатися, чим займаються слідчі та знати оперативну інформацію.

Читайте також: Поліція за 27 мільйонів купила амуніцію "Робокоп" − на 80% дорожче, ніж торік

Така апаратура – дороговартісна і коштує щонайменше 300 тисяч гривень. Мікрофони були встановлені цілеспрямовано та діяли в радіусі близько 300 метрів. Бандити , нібито,  чули, як поліцейські розробляли групи розбійників, грабіжників та викрадачів елітних автівок. Тому й були невловимими та діяли на крок попереду поліції. Подейкують, що апаратура, коли її знайшли,  зненацька вийшла з ладу. Тепер шукатимуть, хто й коли  її встановив в кабінеті розшуковців.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter