Співробітники Служби безпеки України затримали в Одесі бойовика терористичної організації "ДНР", який виконував завдання ФСБ Росії.

Читайте також: Шкільна вчителька здавала позиції українців для терористів з "ДНР"

"Мешканець Одещини у червні 2014 у складі групи з двадцяти найманців пройшов навчання на одному з військових полігонів Ростовської області РФ. Після цього бойовик був зарахований до складу одного з незаконних збройних формувань так званої "ДНР", – повідомляє прес-служба СБУ.

Затриманий перебував на передових позиціях терористів у Шахтарському районі Донецької області та брав безпосередню участь у збройному протистоянні силам антитерористичної операції. Згодом, перебуваючи на території РФ, чоловік був завербований співробітниками ФСБ.

Читайте також: Соліст Львівської опери зізнався у веденні групи "Антимайдан" та фінансуванні жителів Донбасу

Від кураторів він отримав завдання, після повернення на Одещину, збирати актуальні розвідувальні відомості про обстановку у регіоні, зокрема у прилеглих районах до так званого Придністров’я. Він також мав "відпрацювати" нелегальні канали проникнення на територію України з придністровського регіону Республіки Молдова.

Бойовику оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають слідчо-оперативні дії.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter