У Луцьку померла медична працівниця Волинської обласної клінічної лікарні.

Читайте також: Волинському медику, який перехворів COVID-19, пожиттєво виплачуватимуть гроші

Учора, 18 листопада, померла 69-річна молодша медична сестра. Про це повідомив очільник міського управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, пише ВолиньPost.

За його словами, жінка захворіла ще 13 жовтня. Того ж дня зробила ПЛР-тест, який згодом виявився позитивним. 15-го вона звернулася за медичною допомогою до сімейного лікаря. Їй призначили амбулаторне лікування, курс антибіотикотерапії.

Стан не покращувався, тож її госпіталізували у інфекційне віділення №3 обласної лікарні. Тут жінка перебувала на кисневій терапії. 16 листопада жінку перевели в інфекційне відділення №1 та підключили до апарату штучної вентиляції легень. На жаль, 18 листопада вона померла.

Відомо, що жінка мала супутні захворювання, серед яких – цукровий діабет, дисметаболічна кардіоміопатія, ожиріння, метаболічний синдром.

Читайте також: Туалет один для всіх, так ще й мало не на вулиці: пацієнти, які лікуються від коронавірусу, шоковані умовами лікарні на Волині

Нагадаємо, усього станом на 19 листопада в області зареєстровано 20150 випадків. Одужали – 13278 (за останню добу 327).

Летальні випадки – 380 (за останню добу – 4, міста Луцьк, Нововолинськ та Іваничівський та Рожищенський райони). Перебувають у лікарні – 671 (з них на кисневій терапії – 244, на ШВЛ – 14).

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook