Проблеми волинян із паями, городами та земельними ділянками – наслідок роботи найбільш корумпованої державної структури – Держгеокадастру. У цьому впевнений голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.

Читайте також: На Волині землю відібрали в одних селян, аби віддати іншим (відео)

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Аверс», повідомили у районній раді, – передає «Перший».

Разом з головами Володимир-Волинської та Ковельської райрад він обговорив реалії діяльності депутатських корпусів в умовах створення нових районів, у тому числі – земельні конфлікти, які періодично трапляються чи не у кожній громаді Волині.

«Проблема не нова. Вона виникла із найбільш корумпованого органу – Держгеокадастру. Коли я був депутатом обласної ради, ми Василенку (Василь Василенко – колишній керівник волинського Держгеокадастру, – ред.) недовіру висловлювали, але його банально перевели в іншу область, де він надалі очолював обласний геокадастр.

Читайте також: Написали на атовців, а тоді віддали скандальній фірмі: на Волині у селян "віджали" власну землю (відео)

«Вони понастворювали різноманітних схем, керівники мінялися як у шахах, а схеми далі працювали. І сьогодні люди пожинають плоди цієї бурхливої діяльності. На одну ділянку накладалася інша ділянка. Це ніби город, будинок, а через те, що накладена інша ділянка – людина нічого не може зробити, бо вже, виявляється, є новий власник. Всі знаємо про випадок, коли львівські підприємці викупили 200 гектарів бурштиноносних земель у Маневицькому районі через підставних осіб. Хто усе це робив? Держгеокадастр», – розповів у прямому ефірі Олександр Омельчук.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook