Депутати Луцької міської ради ініціюють проект щодо перегляду цін на оренду комунального майна та працюють над тим, аби великі підприємства сплачували податки в міський бюджет. Адже не рідкістю є ситуація, коли бізнес, який працює в Луцьку, зареєстрований та платить податки в іншому місці.

Про це розповів голова фракції УКРОП у Луцькій міській раді, радник голови Луцькради Ігор Поліщук під час прямого ефіру на телеканалі "Аверс", передає Інформаційне агенство "Волинські новини".

Читайте також: У Луцьку військові-контрактники будуть отримувати матеріальну допомогу

За словами депутата, щороку підприємство "Кромберг енд Шуберт Україна" сплачує 140 мільйонів ПДФО на рік.

"Якби це підприємство знаходилося на території Луцька, то місто мало б до 80 мільйонів гривень додаткових надходжень. Така ж ситуація із підприємством "Модерн-Експо". Якби ці два підприємства знаходилися на території міста, то в бюджеті було б додаткових 150 мільйонів гривень. Це та сума, за наявності якої можна було б провести капітальний ремонт найголовніших доріг Луцька", – каже Ігор Поліщук.

Також задля наповнення бюджету, з ініціативи фракції "УКРОП" у Луцькраді зініційований проект рішення щодо приведення цін на оренду комунального майна до ринкових.

"В Луцьку є непоодинокі випадки, коли комунальне майно орендують за 30 чи 50 гривень за квадратний метр. І це в той час, коли ринкова вартість становить від 150 гривень за квадратний метр. Завдяки такому проекту рішення в бюджет Луцька вдасться залучить до 5 мільйонів гривень на рік", – переконаний депутат.

Така ж ситуація і з підняттям цін на зовнішню рекламу. За словами депутата, у Луцьку ціна за оренду рекламних площ не піднімалася із 2012 року.

"Бюджет обласного центру має заробляти на тих об’єктах, які знаходяться на території міста. За ці кошти будуватимуть 27 школу, ремонтуватимуть двори", – констатує Ігор Поліщук та додає, що депутати працюють над тим, аби заохочувати бізнес, який працює в Луцьку, проте зареєстрований не на території міста, сплачувати податки саме до міського бюджету.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter