Українська співачка Джамала, яка не так давно повернулася з відпочинку у Єгипті, повідомила шанувальникам приємну звістку.

Читайте також: Джамала в платті з екстремальним декольте засвітила пишний бюст

Так, виконавиця та її чоловік, бізнесмен Бекір Сулейманов невдовзі вдруге стануть батьками. Про прийдешнє поповнення у родині артистка повідомила особисто на сторінці у Instagram.

Артистка запостила фото, на якому постає з коханим та їхнім сином Еміром-Рахманом, якому у березні виповниться два роки. Джамала на світлині ніжно тримається за животик. 

"Мені здавалося, у кохання є межа, границя, яка всім нам дана, як зважена крупа, норма. Але ти постукав, дав знак, що тут, присоромив мене, що я знов не сама. І в секунду розширив простори кохання, що так часто ми самі собі призначаємо. І із всесвітом всередині чекаю на тебе, та що там – душі не чую за тобою. Ні, неможливо стати більш досвідченими і навіть звикнути. Це чудо, яке дарує Всевишній!" – так прокоментувала фото Джамала. 

Читайте також: Джамала підірвала Одеський кінофестиваль незвичайним образом (фото)

Майбутню матусю вже встигли привітати з прийдешнім поповненням у офіційній фан-сторінці українського "Євробачення" у Instagram. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook