Президент Володимир Зеленський подякував Верховній Раді за те, що "залишили старих міністрів та силовиків на посадах та залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення".

Читайте також: У Зеленського повідомили, коли звільнять Генпрокурора Луценка та ключових топ-чиновників

Відповідне відеозвернення голови держави Адміністрація Президента опублікувала у Facebook.

"Президент повинен бути oб'єктивним, тому, коли є за що, потрібно хвалити. Я хочу похвалити і від щирого серця сказати нашій Верховній Раді величезне дякую… Дякую, що своєю "плідною працею" доводите усій країні – рішення про розпуск Ради було правильним", – сказав він.

За словами Зеленського, після розпуску парламенту у нього були сумніви, а чи не помилився він з цим рішенням. Однак за останні дні Рада своїми діями його заспокоїла.

"Депутати залишили мажоритарку, залишили недоторканність, залишили старих міністрів, залишили старих силовиків на посадах, залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення. Як багато вони залишили наступним поколінням!" – обурюється президент.

Він також подякував за те, що ВР не намагається сподобатися виборцям.

"Залишаєтеся собою – продовжуєте прогулювати і кнопкодавити", – додав він.

"Дякую, що не зупиняєтесь і продовжуєте пробивати дно!", – продовжує Зеленський.

Він звернув увагу, що люди 21 липня "все це оцінять".

Читайте також: Верховна Рада vs Зеленський: нардепи не відправили у відставку очільників СБУ, МЗС, міноборони та наплювали на законопроект

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook