Заклади загальної середньої освіти Ківерцівської міської ради у січні 2021 року працюватимуть відповідно до попередньо затвердженої структури 2020/2021 навчального року та по закінчені зимових канікул – на час нокдауну – перейдуть на дистанційну форму навчання. Локдаун в Україні оголосили з 8 по 24 січня 2021 року.

Читайте також: Волинське місто виграло грант у понад 100 тисяч євро для боротьби з COVID-19

Про це повідомили у Ківерцівській міській раді, пише Перший.

"Згідно частин третьої та четвертої статті 10 Закону України "Про повну загальну середню освіту", де зазначається, що структура і тривалість навчального року визначаються педагогічною радою закладу у межах часу освітньої програми, відповідно до обсягу навчального навантаження, кожен заклад загальної середньої освіти самостійно приймає рішення щодо організації освітнього процесу", – наголошують у Ківерцівській міській раді.

Також звертають увагу батьків на те що, під час нокдауну, 8-24 січня 2021 року, учням закладів загальної середньої освіти заборонено відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, але заклади дошкільної освіти будуть працювати у звичному режимі.

Про це повідомили у Ківерцівській міській раді.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook