Заступницю начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації підозрюють у розтраті державного майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.

Читайте також: Очільник Волинської ОДА Савченко може бути покараний за кримінал

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Будучи головою ліквідаційної комісії цього управління ВОДА, посадовиця у листопаді 2016 року, шляхом підписання акту приймання-передачі основних засобів, протиправно здійснила безоплатну передачу одному з волинських громадських об'єднань майна (автомобіля, комп’ютерної техніки та меблів).

Незаконними діями службової особи обласній державній адміністрації було заподіяно майнової шкоди на суму понад 341 тис. грн.,що станом на той час у 250 і більше разів перевищувало неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Читайте також: "Можливо покажете мені україномовні курси на Волині?", – громадський діяч заступився за російськомовну касирку

Нині колишній заступниці начальника управління повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook