Після скасування депутатської недоторканності Володимиру Зеленському та його команді потрібно зосередитися на посадках чиновників, які порушили закон. При цьому почати потрібно з екс-президента Петра Порошенка.

Читайте також: Машина кілька разів перекинулася: нардеп від фракції Порошенка "ЄС" потрапив у жахливу аварію

Таку думку в своєму новому відеозверненні висловив відомий українських журналіст і підприємець Андрій Пальчевський. Він прокоментував історичне рішення українського парламенту, який 3 вересня проголосував за прийняття закону про скасування депутатської недоторканності.

"Тепер ми і головне вони – які сидять під куполом – ніби як в рівних правах. Ура!", – заявив Пальчевський.

Журналіста здивувало, що після прийняття доленосного рішення Порошенко виступив перед депутатами і розповів про те, як його політична сила підтримувала вказаний законопроект.

"Подібні прийомчики Петру Порошенку з рук не зійдуть. Я, до речі, все чекаю, коли ж Володимир Зеленський почне виконувати другу обіцянку: саджати. Починати йому треба саме з цього нашого чудового Петі, "організатора" нібито всіх наших перемог. Ганьба, Петруша! До чого тут ти? У тебе було п'ять років, а ти в цей час нам вводив військовий стан для того, щоб стати президентом ще раз", – обурився Андрій Пальчевський.

Читайте також: Порошенко відзначився мерзенною витівкою в новій Раді (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook