Заступники голови Волинської обласної державної адміністрації, яких делегували керувати областю з буремних Донецька та Луганська, лихословили до місцевих журналістів, говорили непристойності та вивертали кишені. А все для робилося для того, щоб не пояснювати, де у цих кишенях взялися мільйони. Про це йдеться у сюжеті ТРК "Аверс".

Читайте також: У голови Волинської ОДА – новий заступник родом із Донецька (фото)

Журналісти "Аверсу" прибули до Волинської облдержадміністрації аби познайомитися з одним із заступників голови Волинської ОДА Олександром Троханенком, якого делегували на Волинь зі сходу, та провести заплановані інтерв'ю з приїжджими посадовцями. 

Спроба запитати про задекларовані чималі статки у чиновника не увінчалася успіхом. Журналістів телеканалу "Аверс" зустріли у коридорах державного відомства, куди відтепер окремим представникам ЗМІ можна потрапити лише з дозволу пресслужби ОДА, зухвалість грубість та нахабство.

Зокрема, керівник апарату Волинської ОДА Юрій Судаков, побачивши журналістів, кинув фразу "Жрать хатітє, да?". А Олександр Троханенко, не бажаючи відповідати на питання щодо походження його статків, прямо заявив журналістці: "А, може, завтра прийдете до мене і переночуєте зі мною, чи що?".

Зарплата, яку показує Олександр Троханенко у своїх деклараціях, як для середньостатистичного українця – непогана. Найбільше він заробив у 2019 році – 325 тисяч гривень за рік, що фатично складає біля 27 тисяч гривень на місяць. Але для такого розмаху, з яким живе Олександр Троханенко, цих грошей очевидно бракує. Для прикладу, на його безробітну дружину зареєстрований Порше Кайен, придбаний у 2012 році. Сам посадовець їздить на автомобілі Фольксваген Туарег 2017 року випуску, який придбав у 2019 році за понад один мільйон гривень.

Читайте також: "Поле чудес" у Волинській ОДА: що відомо про Еміля Мікаїлова (відео)

Здавалося б, що з його зарплатнею на таку автівку потрібно відкладати пів життя, але ж ні, поки чиновник відкладав на машину, встиг у 2016 році придбати елітну квартиру у київській новобудові за два з половиною мільйони гривень. Виникає питання: звідки такі гроші, адже, судячи з реєстрів, бізнесу Троханенко не мав і не має.

Подробиці – у сюжеті.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook