15-річна дівчина з Волині, з села Зубильне потребує термінової допомоги у боротьбі із муковісцидозом з панкреатичною недостатністю. Легені дівчини пошкоджені важкою хворобою і не можуть дихати повноцінно, буває, вона задихається. Ірі потрібна допомога кисневого апарату.

Читайте також: 3-річній дівчинці з Луцька терміново потрібна допомога для лікування страшної хвороби

Коли Ірі стало дуже зле і дівчина поступила в лікарню, вона задихалася. Без кисневого апарату не могла тоді зовсім. Лікування допомагало, поступово ставало краще, тож сподівалися, все так і минеться. Але повністю легені не відновилися. "Муковісцидоз, дихальна недостатність ІІ ст., множинні бронхоектази, хронічне легеневе серце, легенева гіпертензія", – довгий перелік діагнозів у виписці показує, що організм тримався довго на межі своїх можливостей і… виснажив їх. Зараз Іринка потребує на ніч підключатися до кисневого апарату – він рятує від страшної гіпоксії та дає легеням відпочинок. 

Завдяки цьому, на ранок Іра матиме сили спілкуватися з молодшою сестричкою, гуляти з друзями, ходити на навчання – жити. Іринці 15, і вона вже студентка. Цікавиться новинками моди, турбується про те, аби виглядати гарно. Коли від самого народження живеш із важким діагнозом, це буває непросто. Дівчина любить проводити час із друзями, не нудьгує і тоді, коли через погану погоду чи слабкість лишається вдома – дивиться фільми, слухає музику, вишиває бісером. У родині Іра старша і залюбки опікується молодшою сестрою, допомагає їй з підготовкою домашніх завдань до школи, дає життєві поради.

Читайте також: Молодій волинянці потрібна допомога для боротьби із раком

Життєрадісна, врівноважена Іра зовсім не збирається миритися із тим, щоб її життям керувала хвороба. Кисневий апарат допоможе дівчині тримати удар і не поступатися своїми планами хворобі.

Допомогти дівчинці Ви зможете перейшовши за посиланням на сайті Українська біржа благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/5737/?fbclid=IwAR1U1XbnhZ7cEWJyMNO8s88aVK0n5mZZyR5qSelfZ8tL_HAEJ3BIZlquy6U#

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook