У середу, 10 липня, на робочій нараді за участю президента України Володимира Зеленського у Борисполі між главою держави і секретарем Бориспільської міськради Ярославом Годунком почалася перепалка, в результаті якої Зеленський назвав Годунка розбійником і вигнав із залу засідань.

Читайте також: 1,5 мільярда випущені в атмосферу: Зеленський розкрив аферу Порошенка

Перепалка виникла під час обговорення Бориспільської Центральної районної лікарні. Зеленський заявив, що райадміністрація, обладміністрація, мер і директор лікарні повинні були домовитися і разом вирішити існуючі проблеми медустанови. Тоді в розмову втрутився секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок. Зеленському не сподобалося, що той почав вигукувати з місця.

"Коли ви почнете вирішувати питання, не займаючись піаром і не займаючись рекламою... Тому, будь ласка, заховайте свій телефон, заховайте телефон! Будь ласка, підійдіть до мікрофона, там сидять люди, поважайте, скажіть, в чому проблема, як ви бачите її вирішення. Я на телебаченні 20 років працював, знаю, що камера – це все, але зараз є більш важливі питання", – зробив зауваження Зеленський.

Читайте також: Порошенко готує новий Майдан: як це відбувається і хто за цим стоїть

Годунок у відповідь продовжив кричати, заявивши, що представники райадміністрації не скажуть йому правду з приводу лікарні. На думку секретаря Бориспільської міськради, голова Бориспільської райадміністрації Олександр Туренко, незаконним способом "віджав" у міста лікарню. Після цього почалася безпосередньо сама перепалка.

"Так, пане, коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я на своєму віку, мені 42 роки майже, бачив багато людей. Я тут прочитав в газеті, скажіть, це правда чи ні. Так, член "Батьківщини", правильно, секретар Бориспільської міської ради, раніше судимий ч. 3 ст. 142 КК, розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень. Це ви? Вийдіть звідси. Вийди звідси, розбійник ти! Погано чуєш мене? Я вас питаю, це ви? Вийдіть, будь ласка, будете на райадміністрації сидіти, кричати", – сказав Володимир Зеленський.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook