У селі Прилуцькому, що входить до Луцької територіальної громади, із автобуса № 19 висадили Ірину Костюк із шестирічною донькою.

Читайте також: У Луцьку для пасажирів, які оплачують проїзд готівкою, пропонують ввести спеціальний квиток

Каже, водій відмовився їхати до кінцевої зупинки у селі Сапоговому й не пояснив свої дії. Жінці довелось півтора кілометри йти по бездоріжжю з малою дитиною."Попросила його підвезти мене ще метрів 700, де закінчується асфальт – він навідріз відмовився", – розповідає жінка. Про це інформує Суспільне.

Перевізник Богдан Федік, який працює на цьому маршруті, розповів, що їздять до Сапогового за графіком. Через бездоріжжя туди пускають не усі машини. Зранку туди їдуть всі автобуси, а протягом дня до Сапогова заїжджає лише – два, бо у більшій кількості не має потреби, – каже перевізник.

Читайте також: У Луцьку зіткнулися дві маршрутки: постраждалих госпіталізували, проспект повністю застряг у заторі (фото)

Начальник транспортного управління Луцької міськради Володимир Степанов розповів, що кінцева зупинка в Прилуцькому має бути для одного автобуса, для решти – в наступному селі. З його слів відповідно до розкладів руху, чотири з цих автобусів їздять до села Сапогів, один автобус, п'ятий, їздить до Прилуцького.

"Не можу трактувати, як вони роблять. Мені треба перевірити по даних АСОП, чи дійсно вони не доїжджають всі рейси, чи доїжджають", – каже Володимир Степанов. Додає: з боку перевізника на сьогодні заяв, що там погана дорога та не проїхати – не було.

Зі слів Ірини Костюк, про те, що не всі автобуси їздять до Сапогового, водій маршрутки її не попередив. Жінку обурила його поведінка. Вона каже, що після цієї ситуації маршрутками їздитиме у разі крайньої потреби.

"Дорогу від Прилуцького до Сапогового ремонтуватимуть, коли це буде – невідомо, – розповів керівник департаменту ЖКГ Луцької міської ради Микола Осіюк. Чи це буде ямковий, чи капітальний ремонт, каже, знатиме після того, як на сесії депутати затвердять перелік доріг, які підлягають ремонту за кошти громади".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook