У неопублікованій частині розмови нардепа Юрія Корявченкова ("Юзіка") і колег зі "Слуги народу" з криворізькою поліцією останній вимагав "данину" в розмірі 600 тисяч доларів щомісяця.

Читайте також: "Слуга народу" Іванісов, який зґвалтував неповнолітню, не складатиме мандат (переписка з Джокером)

Про це в інтерв'ю сказав народний депутат Антон Поляков, раніше виключений із "СН". За його словами, самі плівки йому анонімно надсилало якесь джерело, яке й розповіло, про що домовлялися нардепи в повній версії бесіди, – пише OBOZREVATEL.

"Я б дуже хотів послухати повний запис розмови. Наскільки я знаю (мені написала людина, що її і скинула), надалі йдеться про те, що ці шість депутатів вимагатимуть щомісячну плату 600 тисяч доларів з криворізької поліції. Можливо тому, що шість осіб і по 100 тисяч на кожного. Було б цікаво, чи відреагує президент на те, що відбувається, і як буде намагатися відвести скандал від своїх колишніх колег, того ж "Юзіка", у якого з ним тісні взаємини багато років", – підкреслив Поляков.

Читайте також: "Він і на виборах стане в нагоді, і в подальшому": як Юзік з друзями зібрались купити телеканал і фінансувати його грошима "Криворіжсталі" (аудіозапис)

Зазначимо, зустріч відбувалася в ресторані "Околиця" в Кривому Розі. З боку "Слуги народу" в ній брали участь нардепи Володимир Захарченко, Владлен Неклюдов, Юрій Кисіль, Олена Криворучкіна (раніше спіймалася на секс-скандалі в Раді), В'ячеслав Медяник (спіймався на листуванні-рішалові щодо прокурорів), Юрій Корявченков "Юзік" і його дружина Тетяна Корявченкова.

Поліцію в розмові представили Володимир Огурченко (керівник поліції Дніпропетровської області) та тодішній претендент на посаду головного поліцейського Кривого Рогу – Сергій Лукашов.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook