Хірург із Турійська Волинської області Любомир Валіхновський урятував чоловіка, якого переїхав потяг. Пацієнт знаходився у стані клінічної смерті, адже поїзд відтяв йому ноги та потрощив усе тіло. Про це йдеться у сюжеті Сьогодні, – пише Вісник.

Читайте також: Розмовляла по телефону на балконі: стали відомі деталі жахливого інциденту з дівчиною у Луцьку

Це був останній день відпустки Любомира Валіхновського. І тут йому зателефонували з районної лікарні, туди привезли пацієнта з травми, несумісні з життям.

"Він поступив у тяжкому травматичному шоці четвертого ступеня. Тиск – шістдесят на нуль", – розповів хірург.

Олександр Жешко працював обхідником колії. Як потрапив під потяг – не пам’ятає. Пригадує лише запаморочення й потемніння в очах, прийшов до тями він уже в реанімації.

Потяг відтяв чоловікові ноги та покалічив руку. Біда сталася в полі далеко від переїзду. Поки знайшли спосіб доправити чоловіка до швидкої, він практично стік кров’ю.

Лікар-анестезіолог Турійської районної лікарні Віталій Мирона розповів, що об’єм крововтрати становив у межах 2,5-3 літрів, хворий був без свідомості й майже без ознак життя.

"Ми негайно приступили до виконання реанімаційних заходів. Був налагоджений внутрішньовенний доступ через підключення до підключичної вени", – зазначив анестезіолог.

Читайте також:Троє медиків з Волині допомагають боротися з коронавірусом в Італії

Любомир Валіхновський успішно прооперував Олександра. Тепер життя чоловіка в безпеці, троє дітлахів знову обійматимуть свого батька і дякуватимуть лікареві за повторне його спасіння. 

Адже виявляється, доля їх колись вже зводила. Та Олександрові тоді було менше року. Любомир Валіхновський врятував його від задухи – в дихальні шляхи дитини потрапила гарбузова насінина.

За те, що лікар врятував Олександра, його батьки стали вважати Любомира хрещеним дитини.

"Я вже 45 років роблю хірургом. Вже зробив більше 16 000 операцій. Був у нас роддом – допомагав акушерам-гінекологам кесареве робити. Тих діток, хлопчиків особливо, в честь мене – Любомир (називали, – ред.)", – каже лікар.

Хірург від бога робить на день до 10 хірургічних втручань. Каже, втоми не відчуває. Рятує його класична музика. Під неї він проводить усі свої блискучі операції. 

Читайте також: Нещасний випадок?: у Польщі трагічно загинув 39-річний українець (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook