Чому Волинь втратила кошти Світового банку, з’ясовуватимуть члени тимчасової контрольної комісії, яка перевірить виконання делегованих повноважень управлінням охорони здоров’я ОДА.

Читайте також: "Через катастрофу національного мастштабу": луцький екс-чиновник і корупціонер пішов з громадської ради Волинської ОДА

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 14 травня, повідомляє ІА Волинські Новини.

Депутати розглянули проект рішення про створення Тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я.

Читайте також: Як Волинська ОДА розтринькала кошти проекту Світового банку

Як пояснив депутат облради В'ячеслав Рубльов, йдеться про кошти, що надходять з фонду Європейського банку.

Так, через неосвоєння коштів, їх спрямовували в інші області, зокрема, у Закарпатську. З актом перевірки діяльності управління повинні ознайомитися депутати. Тому ситуацію вивчатиме тимчасова комісія, з’ясовуватиме, чому область повинна страждати від недолугого керівництва управління охорони здоров’я ОДА.

В'ячеслав Рубльов зауважив, що готовий підтримати кандидатури депутатів, які зголошуватимуться до роботи у комісії. Члени комісії повинні з’ясувати, чому Волинь втрачала кошти Світового банку.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook