У 19−річного уродженця міста Курахово Донецької області Семена Цикорського, який навчається у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій у Луцьку, медики діагностували синовіальну саркому м’яких тканин правого плеча з метастазами в легенях четвертої стадії.

Читайте також: Відома луцька модель збрехала, аби потрапити на популярне шоу

Хлопець перебуває на лікуванні у КП "Волинський обласний медичний центр онкології" Волинської обласної ради. Із проханням розмістити статтю про збір коштів на лікування Семен Цикорський звернувся до ІА Волинські Новини.

"Я Семен, мені 19 років. У мене 4 стадія раку. Хворобу виявили 5 березня 2019 року. Мій діагноз звучить як "саркома мягких тканин правого плеча, із пораженням у легенях. Перед операцією я пройшов дві хіміотерапії. 28 травня 2019 року я поїхав в "Інститут Раку", який знаходиться у Києві. 30 травня того ж року мені зробили операцію по видаленню злоякісної пухлини правого плеча, вирізали два лімфовузли. Після операції мене направили до Луцька, де я проходив ще один курс хіміотерапії та променеву терапію", − розповідає про свою біду хлопець.

Після того, як медики повідомили Семену про успішні результати лікування у Луцьку, він пройшов комп’ютерну томограму, яка показала, ніби у молодого чоловіка все добре.

Читайте також: "Без л*ха − жизнь Instaблогерки плоха": як скандально відома у Луцьку Катя Якимчук розводить людей розіграшем авто (фото, відео)

І от коли хлопець вирішив, що страшна хвороба позаду, влаштувався на роботу. Однак, через шість місяців в Семена виявили вузликову тінь розміром до 3 міліметрів у правій легені, яка при попередньому КТ від 2 вересня 2019 року не була визначена.

"Через два місяці, 5 лютого 2020, лікарі сказали повторно зробити компютерну томографію. Виявилось, що, не зважаючи на гарні результати томографії від 12 грудня 2019 року, вже 5 лютого в мене виявили додатковий утвір до 7 міліметрів в нижній долі правої легені, та в лівій до 4 міліметрів. А та, що була попередня, стала вже 5 міліметрів", − ділиться історією хвороби Семен.

Після цього Семена Цикорського направили в Київ за скеруванням.

"Там мені призначили таку ж саму хімію, яку я проходив раніше. За станом на сьогодні, я пройшов лише 1 курс хіміотерапії, і залишився ще один перед загальними аналізами. На це все потрібно 26 тисяч гривень, яких у нас, на жаль, вже немає", − звертається за допомогою до небайдужих волинян юнак.

Зі слів Семена, за підтримки небайдужих, за добу йому вдалося зібрати 2478 гривень. Залишилось 22 тисячі 500 гривень, на збір яких лишилось лише 5 днів.

"Цінуйте життя, бережіть здоров’я. Гроші та популярність не зроблять вас здоровими. Як ви зрозуміли, у нас в Луцьку є такі "а−ля блогери", які сильно зазнались, і їм глибоко все рівно, хто і чим хворіє, тому що це не їхнє життя. Я і мої друзі звертались за допомогою до відомої луцької блогерки Каті Якимчук, але вона просто проігнорувала ці повідомлення. Водночас, я дякую всім, хто відгукнувся! З вашою допомогою ми справимось!" − насамкінець зазначив онкохворий юнак.

Читайте також: "Мільйонерка із нетрів": як луцька інста-блогерка дурила користувачів і заробила на "Porsche Cayenne" (фото)

Нагадаємо, нещодавно видання "Під Прицілом" розповідало про черговий "розіграш" інста-блогерки і приз виявився обманом завдяки якому Катерина Якимчук набиває аудиторію своїх недалеких підписників, які ведуться на безкоштовний сир і згодом заробляє на цьому на рекламі, активно співпрацюючи із продавцями товарів. 

Працюючи за принципом "лох − не мамонт, лох не вимре" горе-благодійниця вводить в оману тисячі людей, які надіються на справедливість і чесність у виборі переможця, а Катя Якимчук кидає тінь на усю блогер-спільноту в цілому, адже серед блогерів більшість − порядних, які реально нагороджують незнайомих людей за співпрацю і виконання умов конкурсів.

Але із будь якого правила є винятки. Цим винятком і є волинянка Катя Якимчук, яка кинула вуз і навчання, коли зрозуміла, що легше жити, як Остап Бендер, котрий знав 400 порівняно чесних способів відбору грошей у населення, ніж працювати. 

Реквізити для допомоги:

Приватбанк − 5168 7573 9485 5334.Альфа банк 4102 3212 5045 4831.

Ощадбанк 5167 4901 4461 0962

Отримувач − Цикорський Семен Станіславович

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook