У Луцькуна Центральному ринку підприємці вигукували неприємні слова на адресу редакторки відеоновин інтернет-видання "Конкурент" Олександри Куртєєвої, що вела фотозйомку, та наполегливо розпитували в неї, звідки вона взяла шубу, у яку була одягнена.

Читайте також: Нападають зі спини: базарники перешкоджають роботі муніципалів (фото, відео)

Про це журналістка розповіла представниці ІМІ у Волинській області.

За словами Олександри Куртєєвої, інцидент стався 10 лютого, коли вона фотографувала на ринку знесення паркану. Редакторка була одягнена в коричневу довгу шубу.

Як розповіла журналістка, вранці 10 лютого працівники муніципальної варти Луцької міської ради прийшли на ринок, щоб зносити паркан навколо. Однак підприємці вишикувалися в ряд, щоб не дозволити муніципалам це зробити.

Читайте також: "Куди везти бензин?!": як лучани відреагували на провокацію щодо "підпалу" Старого ринку (фото)

"Ти чия, що фотографуєш тут усіх?", "Звідки шубу взяла? Сама заробила? Та вона штучна!", – почула на свою адресу Олександра від одного з чоловіків, який перебував з боку підприємців.

Після того, як журналістка сказала, що вона із сайту "Конкурент", чоловіки продовжили вигукувати на її адресу неприємні слова.

Олександра Куртєєва наголосила, що фотографувала на ринку того дня не лише вона, а й інші журналісти та активісти. Однак увагу звернули лише на неї, бо вона була одягнена в шубу.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook