Інспектору роти №2 УПП у Луцьку повідомили про підозру у підробленні та збуті офіційного документа, який видається та посвідчується нотаріусом.

Читайте також: П'яний чоловік, погрожуючи зброєю, напав на лучанина, пограбував його та викрав авто

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Зазначається, що 20 квітня 2017 року правоохоронець, перебуваючи у приміщенні  автозаправної станції у Володимирі-Волинському, з метою подальшої реалізації та надання законності перебування на території України автомобіля марки "Volkswagen Passat" на польській реєстрації, яким на той час керував, підробив офіційний документ – договір користування правом виїзду за кордон, посвідчений нотаріусом у Республіці Польща.

"У нотаріально посвідчений бланк договору, який придбав у невідомої особи, поліцейський власноручно кульковою ручкою польськими літерами та цифровими записами вніс завідомо неправдиві відомості. Опісля він також поставив на документі підписи від імені сторін договору.

Унаслідок підроблення та передачі правоохоронцем цього договору громадянину за особою були закріплені наслідки правового характеру у вигляді користування транспортним засобом на невизначений період та безперешкодного керування ним на території України з правом виїзду за кордон", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: НАБУ, САП, НАЗК, Генпрокуратура: скільки українці платять борцям з корупцією і чи "відробляють" вони свої гроші

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook