У липні очікується кілька магнітних бур поспіль.

Читайте також: Що зміниться у липні: прожитковий мінімум, пенсії, відкриття кінотеатрів і деяких країн

Магнітні бурі у липні 2020 року доставлять масу неприємностей метеочутливим людям. В середині літа очікується кілька сильних геоштормів, які будуть йти один за іншим. Така ситуація може сильно вплинути на самопочуття людей, погіршення можуть проявитися навіть у тих, хто не схильний до метеочутливості.

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, найближчий такий спалах відбудеться в суботу, 4 липня. Однак після нього очікується відразу дві спалахи – 6 і 7 липня. Це означає, що магнітосфера буде збудженою з 4 по 7 липня. Сама магнітна буря за даними фахівців сильною не буде, але така тривалість може сильно вплинути на самопочуття людей.

Читайте також: Свята і вихідні дні в Україні в липні: скільки будемо відпочивати

У дні магнітних бур варто повноцінно харчуватися, висипатися і більше гуляти на свіжому повітрі. Рекомендується знизити фізичне навантаження і відмовитися від вживання алкоголю і важкої їжі. Кількість води у раціоні краще збільшити, а каву – звести до мінімуму.

Метеозалежним людям з хронічними захворюваннями, а також літнім людям рекомендується проконсультуватися з лікарем і тримати під руками всі необхідні ліки.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook