Міністр оборони Андрій Таран нагородив міського голову Кривого Рогу Юрія Вілкула медаллю "За сприяння Збройним Силам України". Про це повідомляє пресслужба Криворізької міськради.

Читайте також: Голова НААУ доручила перевірити надання статусу адвоката на Волині колишнього військового прокурора Матіоса: хто видав посвідчення

Таран заявив, що Кривий Ріг, мером якого є Вілкул, допомагає військовим та робить внесок у розвиток інфраструктури 17-ї окремої танкової бригади.

"Ми приділяємо величезну увагу підтримці учасників бойових дій і їх сім'ям. Місто створює комфортні умови для оздоровлення та реабілітації військовослужбовців, надає підтримку сім'ям загиблих бійців в зоні АТО та сім'ям полонених бійців. Також, ми створюємо належні умови для проходження та несення служби в пунктах постійної дислокації військових частин гарнізону", – відповів Вілкул. 

Читайте також: Колишній військовий прокурор Матіос став волинським адвокатом і працює в Луцьку

Нагадаємо, 31 березня 2016 року у Кривому розі на пленарному засіданні сесії міської ради новообраний мер колишній член "Партії регіонів" Юрій Вілкул склав присягу міського голови. 

Однак представники "Самопомочі" та тодішній нардеп Семен Семенченко вважали результати виборів сфальсифікованими. Вілкулу не давали пройти на нове робоче місце. Коли він вчергове намагався пройти у мерію між ним та Семенченком стався цікавий діалог. У відповідь на звинувачення нардепа Семенченка у тому, що такі, як Вілкул, "підпалили Донбас", той відповів: "Це ви підпалили Донбас, ви захоплювали Донбас, ви сепаратисти". 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook