Лікарі вважають, що правильний початок дня чинить серйозний вплив на самопочуття людини. І деякі ранкові звички, особливо в харчуванні, здатні підвищити ймовірність розвитку хронічних захворювань, а ті – призвести до скорочення тривалості життя.

Читайте також: Вчені розповіли, у який час доби найкраще займатися спортом

Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, фахівці розповіли, чого не варто робити вранці, пише Обозреватель.

Пропуск сніданку

Вчені дійшли висновку, що рясний сніданок замість рясної вечері може запобігти ожирінню й високому рівню цукру в крові.

Відповідне дослідження показало, що ті його учасники, які повноцінно харчувалися вранці, протягом дня спалювали майже вдвічі більше калорій. Також вони говорили про нижчий рівень глюкози в крові.

«Ми рекомендуємо пацієнтам з ожирінням, а також здоровим людям їсти рясний сніданок, а не таку вечерю, щоб знизити масу тіла і запобігти метаболічним захворюванням», – зазначили вчені.

Результати іншого дослідження (опубліковано в журналі JACC Американського коледжу кардіології), в якому взяли участь 6550 осіб, показали: ті, хто ігнорував прийом їжі вранці, мали на 87% підвищений ризик смерті від захворювань серця і судин, ніж ті, хто снідав.

Вживання бекону

Британські дослідники встановили: один шматочок бекону (25 грамів) на день на 20% збільшує ймовірність утворення злоякісних пухлин товстого кишечника та прямої кишки (колоректальний рак). Детальніше з наукової роботою можна ознайомитися в Міжнародному журналі епідеміології (International Journal of Epidemiology).

Читайте також: Харчування в спеку: що і коли краще їсти

Кава перед їжею

Фахівці з Університету Бата (Британія) вивчили комбінований вплив порушеного сну та кофеїну на метаболізм людини. У підсумку вони з'ясували: вживання чорної кави перед прийомом їжі впливає на рівень глюкози в крові. Тому цей напій вчені порекомендували пити вже після сніданку.

Вживання соку

На сайті американського медичного журналу Diabetes Care  опубліковано серію наукових робіт про ризики виникнення діабету. Фахівці зазначили: якщо часто пити фруктові соки та солодкі напої (не тільки на сніданок), ризик розвитку діабету підвищується на 16%. Вони радять замінювати соки фруктами, які містять багато клітковини.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook