Найбільший державний символ України – синьо-жовтий прапор – розгорнули просто неба відвідувачі фестивалю «Бандерштат», який триває у селі Рованці, поблизу Луцька. Традиційний патріотичний масовий флешмоб відбувся після виступу гурту «Фіолет».

Читайте також: Як пройшов перший день ювілейного «Бандерштату» (фоторепортаж)

Як зазначили організатори, стяг побував у більшості областей України. Вперше його розгорнули в Києві 24 серпня 2012 року. Загалом в містах та селах України велетенський прапор, розмір якого 40 на 60 метрів, розгортали близько двох сотень разів.

Читайте також: «Бандерштат-2021»: усе, що потрібно знати про фестиваль

Уже давно невід’ємною складовою «Бандерштату» стали масові флешмоби за участю гостей фестивалю. Попередні роки запам’яталися учасникам заходу саме флешмоб-акціями, під час яких сотні людей, зібравшись докупи, утворювали, зокрема, величезні слова «Бандера», «УПА», «Перемога», «UA», «FREE».

Цьогорічний захід не став винятком. Наслідуючи тему українського націоналістичного духу, бандерштатівці розгорнули під волинським небом величезний державний символ нашої Батьківщини – Прапор України.

Як неодноразово зазначали організатори фестивалю, патріотичний флешмоб – це ще один крок у вихованні справжніх українців, це утвердження культу свідомої нації, це прищеплення любові до своєї країни та її цінностей.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook