У серпні в Україні продали понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 210 мільйонів доларів США. Це на 10% більше ніж у серпні минулого року. 

Читайте також: Як луцькі "бізнесмени" розмитнювали машини з фальшивими документами

Найдорожчі авто купували на Волині. Минулого місяця у цьому регіоні зареєстрували понад 70 авто, кожен з яких в середньому коштував 40 тисяч доларів, – повідомляє аналітичний відділ сайту RST.ua.

Найбільшу кількість нових автомобілів зареєстрували у столиці. У серпні кияни придбали майже 3 тисячі авто на 90 мільйонів доларів.

Найпопулярнішою маркою в останній місяць літа стало Renault. Автомобілів цього бренду зареєстрували майже тисячу, а сума покупок склала 16 мільйонів доларів. Серед моделей українці найчастіше купували кросовери "Kia Sportage". Лише на одне продане авто відстав ще один кросовер – "Renault Duster".

Читайте також: В Україні – рекорд із розмитнення вживаних авто

Доля продаж дизельних авто минулого місяця становила 35%. Найбільше користуються попитом такі машини у Вінниці. Там половина зареєстрованих авто обладнана дизельними силовими агрегатами. 

У першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих авто українці витратили понад 1 мільярд доларів США. Тоді найпопулярнішою маркою була "Toyota". Автомобілів цього бренду зареєстрували майже 5 тисяч, а сума покупок склала 200 мільйонів доларів. Також у першому півріччі часто купували "Renault" і "Volkswagen". Серед моделей бестселером був кросовер "Renault Duster". За 6 місяців 2018 року в Україні зареєстрували 1450 таких авто.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter