Працівників Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства судитимуть за службову недбалість, якою державі завдано збитків на понад 17 мільйонів гривень. Про це інформує прокуратура Волині.

Читайте також: Як скандальна донецька фірма "Данко" блокує ремонт доріг на Волині (відео)

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, кримінальному провадженні про вчинення заступником начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та ще трьома посадовцями лісової галузі Волині службової недбалості, якою державі завдано збитків на суму понад 17,6 млн гривень (ч.2 ст. 367 КК України).

Слідство вважає, що чиновники, порушуючи вимоги Закону України "Про природно-заповідний фонд", через неналежне виконання службових обов’язків виписали та видали лісорубні квитки на проведення суцільних рубок головного користування на території загальногозоологічних заказників місцевого значення "Осівський" та "Озерянський" Державного підприємства "Турійське лісове господарство". Це призвело до незаконної рубки дерев різних порід.

Читайте також: На Волині у водіїв вилучили трактор та вантажівку з незаконною деревиною

Невдовзі усі четверо обвинувачених, серед яких і директор "Турійського ЛГ", постануть перед судом, який обере їм міру покарання.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook