Спеціалісти АТ "Волиньгаз" проведуть ремонтні роботи на газових мережах у селі Лежниця Іваничівського району. 

Читайте також: "Волиньгаз" запровадив два онлайн-сервіси для клієнтів

В населеному пункті не буде газу з 9:00 год. 24 червня до 15:00 год. 26 червня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті, повідомляє прес-служба АТ "Волиньгаз".

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 75 споживачам газу відбудеться 26 червня, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook