Волиняни долучилися до проекту "Телефонний друг". Волонтери раз чи два на тиждень спілкуються з людьми, які додзвонюються на телефон довіри, – розповіла Суспільному менеджерка проєкту Поліна Гоч.

Читайте також: Де у Луцьку працюють соціальні контейнери

Зі слів психолога Антонія Мельника: обмеження контактів та самоізоляція викликають психологічні проблеми, які загострилися у час пандемії. Торік у червні Українська Волонтерська Служба та Дитячий фонд ОО в Україні запустили проект "Мій телефонний друг".

Одна з тих, хто відповідає на дзвінки людей, яким знадобився телефонний друг, – лучанка Юлія Тарадюк. Перед тим, як стати волонтеркою проєкту, вчилася онлайн. Розповідає: майже два місяці спілкується зі своєю підопічною, зідзвонюються раз або двічі на тиждень.

Учасниця проукту "Мій телефонний друг" Тетяна Дацик – мати учасника АТО. Жінці 57 років, мешкає у селі Морозовичі. Каже: в родині виникли проблеми, захворів чоловік, син важко адаптовувався до мирного життя.

Жінка розповідає: не мала з ким обговорити свої негаразди, допомогли волонтери з проєкту "Телефонний друг".

Зі слів Тетяни Дацик, спільну мову знайшла із 26-річною дівчиною, якій довірила свої проблеми. Волинянка каже: моральна підтримка незнайомих людей, які спілкувалися з нею телефоном, допомогла їй.

Читайте також: На Волині за сприяння нардепа придбали матеріал для маскувальних сіток та костюмів на передову

"Зараз у волонтерській програмі 6 345 зареєстрованих волонтерів та 4 150 людей, які звернулися на гарячу лінію", – розповіла менеджерка програми Поліна Гоч. Облік людей окремо по регіонах поки не проводять.

Всеукраїнська гаряча лінія проєкту "Мій телефонний друг" працює у будні. Детальнішу інформацію про це можна знайти на сайті проєкту.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook