На Волині планують протягом поточного року відкрити три освітні заклади. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Читайте також: В Україні почали закривати школи на карантин

В рамках національної програми "Велике будівництво" цього року мають завершити будівництво дитсадка у Ківерцівському районі, учбових приміщень школи-ліцею у Турійському та реконструкцію навчально-виховного комплексу у Ратнівському районах.

Плани відкрити до кінця року 100 шкіл, 100 садочків та стільки ж стадіонів озвучив 21 січня 2020 року під час відеоселекторної наради з головами ОДА Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Таке пріоритетне завдання на 2020 рік поставив Президент України Володимир Зеленський.

За словами начальниці управління освіти, науки та молоді Волинської обладержадміністрації Людмили Плахотної, цьогоріч участь в урядовій програмі візьме три освітні заклади, які планують здати у 2020-му році. Так, в ОДА передбачають завершення будівництва дошкільного навчального закладу на 75 місць у селі Дачне Ківерцівського району, кошторисна вартість якого –  31, 3 мільйони гривень.

На Ратнівщині мають завершити реконструкцію навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок" села Жиричі на 195 місць, вартістю 21,8 мільйонів гривень.

Читайте також: Усі вчителі російськомовних шкіл пройдуть курси для переходу на українську мову

На фінішній прямій – будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- ліцей" Турійського району, в якому навчатиметься 252 учнів.

"Є ще ряд шкіл, у яких фінансуватимуться будівельні роботи, бо як відомо, за рік школу збудувати – не реально", – зазначає Людмила Плахотна.

Разом з тим, очікуються надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, які Уряд рекомендує використати для створення нового освітнього середовища у новозбудованих школах, що відкриватимуться до кінця поточного року.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook