Депутат від "Слуги народу" Євген Брагар на своїй Facebook−сторінці пригрозив притягнути до кримінальної відповідальності парамедика волонтерського медичного батальйону "Госпітальєри" Ярину Чорногуз та волонтерку Анастасію Конфедерат за те, що декілька днів тому вони вимагали від водія автобусу на трасі Київ − Луцьк припинити трансляцію російського фільму.

Читайте також: Волонтерку, яка поверталася з похорону свого коханого з Волині, висадили з автобуса посеред траси (відео)

Про це пишуть Тексти.org.ua.

"Два дні тому на трасі Луцьк−Київ стався скандал за участі двох дівчат націоналістичних поглядів. Вони висунули вимогу до водія автобусу вимкнути російськомовний серіал, що демонструвався протягом поїздки", − пише на своїй Facebook−сторінці Євген Брагар. (При цьому сама Ярина Чорногуз описуючи дану ситуація чітко зазначила, що мова йшла саме за російський фільм – ред.)

"Демократичне рішення водія заслухати думку більшості пасажирів привело до того, що згадані пані самостійно залишили автобус", − пише на своїй  Facebook−сторінці Євген Брагар.

"Заклики типу: "російської мова не має лунати в Україні" − є неприйнятними, дискримінуючими та такими, які порушують закон, а саме статтю 161 ККУ. Тому я найближчим часом звернуся із заявою до ГУ Нацполіції України. Закон є одним для всіх, в незалежності є ти патріотом, чи ватником", − написав нардеп від "Слуги народу".

Як написала сама Ярина Чорногуз, вони з подругою були змушені зупинити автобус фірми, яким їхали з Луцька до Києва на трасі через відмову водія вимкнути російський серіал. "Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився. Ми почали наполягати далі, Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук", − написала дівчина.

Читайте також: "Нас з'єднала і роз'єднала війна", – кохана загиблого волинянина Миколи Сорочука

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook