Міфів про засоби контрацепції чимало, особливо про презервативи. Безпідставні чутки нерідко призводять до незахищеного сексу, який може виявитися небезпечним. 2plus2 підібрала найпоширеніші вигадки про презервативи, які давно варто спростувати.

Читайте також: Експерт дала п'ять порад для гармонії у сексі

Презервативи не мають терміну придатності

На упаковці презервативу завжди є кінцева дата використання, але не всі на це звертають увагу. Та є й інша сторона – людина бачить, що презерватив протермінований, але вважає, що краще хоча б якийсь, аніж взагалі без нього. І це не лише безвідповідально, а й небезпечно.

Протермінований презерватив легко пошкодити, бо латекс із часом втрачає еластичність. Саме це може стати причиною захворювань, що передаються статевим шляхом.

Менше задоволення

Можливо, так колись і було. Але ж виробники контрацептивів не стоять на місці, тому сучасні "гумки" настільки тонкі, що аж ніяк не впливають на відчуття під час сексу.

Доктор Рейгана МакДональд-Моузлі, провідний фахівець з Американської федерації планування сім'ї стверджує, що дослідження показало: люди і з презервативом, і без нього оцінюють свій секс однаково.

Недовіра до партнера

Чим частіше люди займаються сексом, тим більше вони нехтують презервативом. А попросити партнера використовувати презерватив у цьому випадку рівнозначне прояву недовіри, підозрі у зраді тощо. Та справа далеко не у цьому, бо навіть якщо ваш партнер тривалий час дійсно не має інших сексуальних партнерів, окрім вас, це, на жаль, не дає йому стовідсоткової гарантії здоров’я.

Презерватив ненадійний

На сьогодні це найбільш надійний засіб контрацепції. Його гарантія – цілих 98 %. Найчастіше кондоми пошкоджуються через неправильне використання. За статистикою, 41% людей не вміють користуватися презервативами, а це призводить до зниження їхньої ефективності.

Презерватив надійний на 100%

98% – це чимало. Але все ж таки є ті 2%, які не роблять його повністю надійним. В будь-якому разі нехтувати презервативом не варто, так ви вбережете себе від будь-яких небажаних наслідків.

Читайте також: 10 способів подовжити статевий акт: не дай йому завершити

Не важливо, де зберігати презервативи

Ідеальна температура для зберігання презервативів – нейтральна, та, що зветься «кімнатною». Важливо, аби вони лежали там, де не зможуть випадково пошкодитися. Наприклад, їх не варто носити у задніх кишенях джинсів, адже виріб може випасти або зачепитися за щось під час активних рухів протягом дня.

Два презервативи краще, ніж один

Закон "один добре, а два – ще краще", у випадку з презервативами не працює. Одного якісного кондома цілком достатньо для повноцінного захисту партнерів. Другий – це марна трата грошей та зниження ефективності захисту.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook