Вже з перших чисел поточного місяця український уряд здійснить спроби визначитися зі збільшенням суми мінімальної зарплати.

Читайте також: В Україні безробітним подарували субсидію: як це працюватиме

Про це в одному з недавніх інтерв'ю для українських журналістів розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

"У першому кварталі було недовиконання бюджету майже на 6 млрд. У травні практично вийшли "в нуль". За підсумками червня – ми зараз дивимося. Можна буде сказати тільки на початку липня", – сказав Рева.

Міністр пояснив, що підвищення "мінімалки" потребуватиме додаткових перерахувань коштів з державного бюджету до місцевих. На думку міністра, є кілька варіантів, де знайти необхідні кошти: митниця і тіньова зайнятість.

Читайте також: Стало відомо, кому в Україні хочуть підняти пенсії

"Треба збільшувати дохідну частину бюджету. Зараз ви бачите, які заходи вживаються щодо контрабанди на митниці. Протягом літа ми будемо приймати серйозні заходи щодо "тіньової" зайнятості, щодо тих "рабовласників", які не хочуть реєструвати людей", – додав Рева.

Чиновник зазначив, що також потрібно буде працювати з місцевими органами влади щодо "справедливого перерозподілу доходів від податку на доходи фізичних осіб", щоб при підвищенні мінімальної зарплати уряду не довелося збільшувати фінансування місцевих бюджетів.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter