ДП "НЕК "Укренерго" виставлятиме рахунки за свої послуги за старими тарифами, однак у платіжці з’явиться графа "рекомендований платіж", у якій будуть нові тарифи, що були заблоковані судом за позовом АТ "Нікопольський феросплавний завод".

Читайте також: Субсидії та борги: як українцям не залишитись без пільг влітку

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

У відомстві наголосили, що через тимчасове припинення в судовому порядку дії постанов НКРЕКП від 07.06.2019 № 954 та № 955, про встановлення тарифів ДП "НЕК "Укренрего" на ІІ півріччя 2019 р., в липні 2019 р. "Укренерго" виставлятиме рахунки за договорами на свої послуги по тарифу, який діяв до 1 липня 2019 р. — 57,40 грн за МВт-год.

Водночас у рахунках з’явиться нова графа – "Рекомендовано до сплати". У ній рахунок буде виставлятися за новими тарифами на ІІ півріччя 2019 року, що затверджені постановами НКРЕКП №954 та №955 від 7.06.2019 року.

У компанії рекомендують сплачувати рахунки за свої послуги саме за тарифами, вказаними в графі "Рекомендовано до сплати". Це дозволить забезпечити виконання функцій, покладених на НЕК "Укренерго" у новому ринку електроенергії, а відповідно — підтримувати операційну безпеку енергосистеми. У разі нестачі коштів, які надходитимуть до "Укренерго", компанія не зможе компенсувати гарантованому покупцю його витрати на сплату виробникам електроенергії з ВДЕ за "зеленим тарифом" та закуповувати значну частку електроенергії для компенсації технологічних втрат у мережах.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook