Магнітні бурі у березні 2020 будуть відвідувати Землю не надто часто, але самі по собі будуть серйозним випробуванням для голови та судин.

Читайте також: "Весняний щит": Туреччина оголосила про початок військової операції в Сирії

Найсильніша магнітна буря з початку 2020 року очікує нас у перший тиждень місяця: магнітна буря 4-5 березня 2020 потягне на 4-5 балів. А, значить, на головні болі, слабкість і апатію почнуть скаржитися не тільки метеочутливі люди, але й цілком здорові. Через проблем зі сном можливі також спалахи дратівливості. Про це пише Главред.

У проміжку між першим метеоударом та наступним небезпеку представляє ще і ретроградний Меркурій: до 10 березня включно можуть спостерігатися проблеми з мисленням і комунікацією, варто бути обережніше і людям творчих професій.

У цей час не варто різко змінювати плани, пускатися в авантюри і надмірно покладатися на оточуючих.

13 і 16 березня почнуться невеликі геомагнітні збурення. Вони небезпечні для людей із серцево-судинними захворюваннями. У всіх інших проблеми будуть швидше психосоматичного характеру. На цьому грунті можливі сварки і конфлікти – так що варто заздалегідь налаштуватися на миролюбний лад і намагатися уникати стресів.

Читайте також: Громада на Волині отримала власний бренд

Магнітна буря 19 березня 2020 по силі приблизно дорівнює першій бурі місяця. Можуть дати про себе знати старі захворювання, особливо опорно-рухового апарату.

Відгомони цієї бурі люди ще будуть відчувати 21-22 березня. Поберегтися варто гіпертонікам.

Середня магнітна буря 28 березня 2020 потурбує лише метеозалежних людей. Проявиться вона в першу чергу головними болями, тому таблетки від голови варто тримати під рукою.

Допомогти собі при магнітних бурях найкраще традиційними методами: поменше жирного і енергетиків – і побільше води, поменше фізичних перевантажень – побільше сну і прогулянок на свіжому повітрі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook