Український уряд на засіданні у середу, 3 жовтня, ухвалив рішення про початок опалювального сезону в Україні 15 жовтня. Щоправда, у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі відповідно до погодних умов вирішуватимуть, коли слід умикати батареї.

Читайте також: Розповіли, коли в Україні розпочнеться опалювальний сезон

Про відповідне рішення Кабміну щодо початку опалювального сезону сповістив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні очолюваного ним відомства, – інформує 24 канал.

"Ми сьогодні ухвалюємо рішення про початок опалювального сезону з 15 жовтня. Додам, що важливо дивитися не на календарні дати, а на поточну температуру. Для людей є дуже важливим вчасно отримати у своїх будинках гарячу воду, тепло, і це все має бути максимально оперативно", –  наголосив очільник уряду.

За його словами, у органів місцевого самоврядування буде можливість самим визначитися з початком опалювального сезону, враховуючи реальні погодні умови.

Читайте також: Абонплата на опалення: скільки доведеться платити українцям

"Я вважаю, що це буде тестом для місцевої влади на небайдужість і розуміння того, що люди повинні жити у комфорті", – зауважив чиновник.

Також Гройсман додав, що у четвер, 4 жовтня, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко проведе селекторну нараду з регіонами країни з питання підготовки до опалювального сезону.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter