Всі договори з міжнародними фінансовими організаціями мають проходити ратифікацію Верховної Ради та відповідати вигідним для України соціально-економічним орієнтирам. Зокрема, не обмежувати економічне зростання та посилення соціального захисту, як це сьогодні відбувається в рамках співпраці з МВФ. 

Читайте також: Ігор Гузь: мажоритарники від Волині лобіюватимуть на державному рівні розбудову інфраструктури на ПП "Устилуг" і "Ягодин" (відео)

Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбук" співголова депутатської групи "Партія "ЗА МАЙБУТНЄ" Ігор Палиця

"За чинним Меморандумом з МВФ Україна зобов’язалася не запроваджувати податкові пільги, не обмежувати зростання тарифів на комунальні послуги, а також відмовитись від будь-яких кроків у напрямі покращення пенсійного забезпечення. 

Жоден із депутатів Верховної Ради не підписував цей документ. Проте нас фактично зобов’язують в конкретні строки ухвалити законопроєкти, які уряд пообіцяв МВФ. 

Читайте також: Нардепи "За Майбутнє" вимагають від керівництва країни переглянути тарифи на газ (документ)

Треба негайно припинити ганебну практику закритих перемовин з МВФ! В парламентсько-президентській республіці парламент повинен грати вирішальну роль в процесі отримання кредитів на вигідних для країни умовах!", – написав Ігор Палиця. 

За його словами, депутатська група "Партія "ЗА МАЙБУТНЄ" пропонує визначити соціально-економічні орієнтири для переговорів із міжнародними фінансовими організаціями та закріпити на законодавчому рівні право Верховної Ради на ратифікацію будь-яких домовленостей з МФО. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook